News

Predator PUBG Duo Turnuvası Takımları

10 September, 2018

 

TAM Game Predator PUBG Turnuvasına katılacak takımlar belirlendi!

 

2 Grubun yayınlanacağı eleme maçlarında saat 12 Eylül Çarşamba günü 18:00’da Grup A ve Grup A maçları bittikten hemen sonra Grup C maçları yayınlanacaktır.

Grup B maçları 12 Eylül Çarşamba günü 18:00’da Grup D maçları ise saat 20:15’te start alacak.

 

Katılmaya hak kazanan takımları Discord kanalımızda yetkililerden 12 Eylül Çarşamba günü saat 17:55'e kadar perm almaları gerekmektedir.

Discord kanalımıza buradan ulaşabilirsiniz. ( https://discord.gg/eBqPWjY )

 

Muhteşem bir heyecan sahne olacak turnuvada ise takımlar, gruplar ve slotlar ise şu şekilde;

 

 

                Grup A

 

Slot 1     Team Ready A

Slot 2     Beşiktaş eSports

Slot 3     Team Miranda

Slot 4     BUYBitcoin

Slot 5     WinnerWinner

Slot 6     İnvaLid

Slot 7     ScoRpii GameRs

Slot 8     KollarımıGeriVer

Slot 9     Meva espor

Slot 10   TheGangsterSquad

Slot 11   OdinForce

Slot 12   YıldızlarXXX

Slot 13   Team_MERAM

Slot 14   RitoTeam

Slot 15   BBTEOT

Slot 16   GAMEOFPRO

Slot 17   xYoungs Gaming

Slot 18   Team SchnkrTV

Slot 19   Team EasterGamersTV

Slot 20   Team Cooling Esports

Slot 21   Team Plenty of Ping

Slot 22   PeekerS

Slot 23   The Order

Slot 24   Cat Glaxys

Slot 25   LongWaySnakes

Slot 26   ROYALCOMPANY

Slot 27   Bullet Rain

Slot 28   Şirinler

Slot 29   Angels Team

Slot 30   Mod B

Slot 31   Ragnarok

Slot 32   CRIPS E-Sports

Slot 33   RushToHead

Slot 34   ModB eSports

Slot 35   Smokin'  Aces E-Sports Club

Slot 36   Wild Panter

Slot 37   UnexpecteD

Slot 38   Destiny Sucks

Slot 39   Ballas.E-sports

Slot 40   Team Vicrains

 

                Grup B

 

Slot 1     Risus Forcce

Slot 2     BestFriends

Slot 3     BadMF

Slot 4     ReymisTeryo

Slot 5     MooseScool

Slot 6     Kampong Boys

Slot 7     PandaFamily

Slot 8     Sanhokers

Slot 9     SEBO YOK EDIYOR

Slot 10   SteeL Crescent

Slot 11   Team Essence

Slot 12   Justmine e-Sports

Slot 13   Melanet Team

Slot 14   Kale17

Slot 15   ÇETE

Slot 16   e-Bulls

Slot 17   ARMUT ESC

Slot 18   Only Pros

Slot 19   Dark Side

Slot 20   Maniacs

Slot 21   Trash Gaming

Slot 22   Squad Keops E-Sport Team

Slot 23   CASSRUBN

Slot 24   De Vindices

Slot 25   AY YILDIZ eGaming

Slot 26   Team-2K

Slot 27   Lake Fortress E-Sports

Slot 28   CypherPunkS

Slot 29   ReactioN

Slot 30   Team Dardanelles

Slot 31   Team cevher

Slot 32   Team Marifet

Slot 33   Huzur Team

Slot 34   MettneR

Slot 35   Team Patcutez

Slot 36   Mod-X e-Sports

Slot 37   hivePAXS

Slot 38   Euronymous

Slot 39   Two Big Pandas

Slot 40   SquadDestroyer

 

                Grup C

 

Slot 1     Mod-Z

Slot 2     Team Mithrain

Slot 3     Brave Tigers

Slot 4     KolsuzArmu

Slot 5     Steel Tigers E-Sports

Slot 6     SaGe

Slot 7     Team 35

Slot 8     Vikings

Slot 9     team rawL

Slot 10   Ghost Royal

Slot 11   Team Bizimkiller

Slot 12   Kızıl Elma

Slot 13   Team Theta

Slot 14   Team Canko

Slot 15   Lead Soldiers

Slot 16   Plan-B Aliens

Slot 17   EqueS

Slot 18   ICE eSportsClub

Slot 19   Bat&Dog

Slot 20   NW 250

Slot 21   Hard Power Mentality Gold BD

Slot 22   Y I L A N L A R

Slot 23   RahmanlarGames

Slot 24   BEDELLILER

Slot 25   Türk Militanlar

Slot 26   Trigger

Slot 27   HLDC Red

Slot 28   Thracian Warrior

Slot 29   OMG

Slot 30   The4Horsemen

Slot 31   Team Qetesh

Slot 32   Two Little Pandas

Slot 33   Team Distance

Slot 34   Morias Sons

Slot 35   SquadKeopsE-spor

Slot 36   Black Diamonds

Slot 37   SanhokLegion

Slot 38   Junkies

Slot 39   Penguin Mafia

Slot 40   Andelibozji

 

                Grup D

 

Slot 1     WEAS

Slot 2     KappaPride

Slot 3     SanHok's chefs

Slot 4     Team Cure

Slot 5     NoTags

Slot 6     Sanhok Snakes

Slot 7     BiSus

Slot 8     Yıkıklar

Slot 9     Rush N Glory

Slot 10   HSreZZers

Slot 11   Akecheta

Slot 12   ROAR

Slot 13   Kanunsuzlar

Slot 14   Place Owners

Slot 15   PORTAKAL KABUĞU

Slot 16   Team Ready B

Slot 17   ESLOREX

Slot 18   Team Graveyard

Slot 19   Team Eggscellent

Slot 20   Kolsuzlar e-Sport

Slot 21   WildBurn's

Slot 22   VUR-KAÇ GAMİNG

Slot 23   ISTANAZ

Slot 24   Vndtt

Slot 25   THE CHOSEN ONES DUO

Slot 26   Sixth Sense

Slot 27   Alatay

Slot 28   shisMdk

Slot 29   Team Darakian

Slot 30   Team Twitch_Lai

Slot 31   TeamCC

Slot 32   Rocket

Slot 33   Dark Places

Slot 34   Royal Black

Slot 35   Code-X

Slot 36   Tyrial

Slot 37   Draco Unity

Slot 38   Plan-B Gaming

Slot 39   TOA YOUNG STARS

Slot 40   Astrologer

 

Katılmaya hak kazanan takımları Discord kanalımızda yetkililerden 12 Eylül Çarşamba günü saat 17:55'e kadar perm almaları gerekmektedir.

Discord kanalımıza buradan ulaşabilirsiniz. ( https://discord.gg/eBqPWjY )

LIST